rek 2b12-14 maja
Początek Dobrą Nowiną o końcu
Rekolekcje z Maryją Niepokalanie Poczętą

Maryjne rekolekcje duchowego uzdrowienia

   

   Maryja przypomina nam, że jesteśmy kochani przez Boga od początku naszego życia. Ta Boża miłość uzdrawia naszą przeszłość i teraźniejszość. Jest też Dobrą Nowiną o pełni życia w przyszłości. 

   Usłysz Dobrą Nowinę, którą Maryja przynosi Tobie, że Bóg Cię kocha w Twojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

 

 

rek 42-4 czerwca
„Poszła z pośpiechem…” (Łk 1,39)
Z Maryją niesiemy Chrystusa ludziom
Rekolekcje dla tych, którzy nie mają czasu

 

   Czujesz, że w codziennym zabieganiu tracisz pokój serca i gubisz cel życia. Rekolekcje te skierowane są właśnie do Ciebie.

   Zapraszamy te osoby, które w codziennym zabieganiu czują, że tracą pokój serca i gubią cel życia. Ważne, aby wykorzystywać czas na to, co najważniejsze.

   Zastanawiasz się nad tym, co w życiu jest najważniejsze? W jaki sposób owocnie przeżyć darowany Ci prze Boga czas w wędrówce życia? Jak najlepiej spożytkować siły i zdolności, w co się zaangażować? Ku czemu się spieszyć, a w których momentach życia powiedzieć sobie dość?

   Zapraszamy Cię na nasze maryjne rekolekcje, byś wpatrzony w Obraz Maryi, najlepszej Nauczycielki, odnalazł odpowiedź na pytanie: co dla mnie dzisiaj jest naprawdę ważne? Czy moje życie jest takie, o którym marzę w głębi serca?

   Pamiętaj o powiedzeniu: Jeśli idziesz złą drogą, to pamiętaj, że Pan Bóg pozwala zawracać.

 

 

rek 59-11 czerwca
„Jakże się to stanie?” (Łk 1,34)
Rekolekcje maryjne o kształtowaniu sumienia i rozpoznawaniu woli Bożej

 

   

   Codziennie musimy podejmować wiele decyzji i dokonywać wyborów, od których zależy jakość naszego życia. Czy umiemy słuchać naszego sumienia? Czy jest ono dla nas kompasem, który wskazuje właściwy kierunek? Po czym poznać, że nasze działanie jest zgodne z wolą Bożą?

   Maryja, Pokorna Służebnica Pańska, uczy nas nie tylko przyjmować wolę Ojca, lecz również stawiać pytania: „Jakże się to stanie?”, byśmy nasze posłuszeństwo woli Bożej realizowali mądrze i roztropnie podążając za Panem. Nauczmy się stawiać Bogu pytania.

 

 

rek 616-18 czerwca
Odnaleźć pokój serca
Rekolekcje maryjne dla apostołów pokoju

 

   

   Warunkiem szczęścia jest pokój z Bogiem, z ludźmi i z samym sobą. Co mnie w życiu niepokoi? Jakie drogi prowadzą do pokoju serca? Człowiek pokoju sieje pokój i zgodę, zaś człowiek niespokojny wywołuje wojny.

   Problem wojny to nie tylko konflikty zbrojne na świecie. Każdy z nas toczy w życiu przeróżne wojny: z samym sobą i swoją grzesznością; w rodzinie i sąsiedztwie, w zakładzie pracy, a czasami z przypadkowo napotkanymi ludźmi o byle błahostkę. Brakuje nam Bożego pokoju, który łagodzi ludzkie relacje i nakłania do życzliwości, sprawiedliwości i wzajemnego szacunku.

   Zapraszamy wszystkich, którzy pragną odnaleźć pokój serca i przed obrazem Licheńskiej Pani zawierzyć Bogu troski i niepokoje codziennego życia.

 

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

 

      

      logo 777bialeeee

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary